0

DL Vario Quattro PRO S

Spolehlivá detekce přesně tam, kde chcete. Už žádné nesprávné spínání. Čtyři přesné infračervené senzory zaručují 360 ° pokrytí a lze je individuálně nastavit ve čtyřech směrech. Tímto způsobem lze detekční oblast stanovit s absolutní přesností. Dosah: 2 až 8 m. Jasný design bez rušivých senzorových prvků, protože čočky senzorů jsou téměř neviditelně integrovány do krytu svítidla - patentovaná světová novinka! 1430 lm při 14 W. V neutrální bílé nebo teplé bílé barvě.


Spolehlivá detekce přesně tam, kde chcete.
LED stropní světlo s přesnou detekcí! Čtyři infračervené senzory lze individuálně mechanicky nastavit od 2 do 8 m. Optimálně přizpůsobitelný místním podmínkám, vhodný např. pro přístřešky pro auto a venkovní vstupní prostory, 360 ° všestranná detekce. Kryt svítidla funguje také jako čočka senzoru - patentovaná světová novinka! Stropní světlo vyzařuje 1430 lm při 14 W a může být instalováno ve výšce až 6 m. Praktická základní funkce světla (10%) za soumraku. DL Vario Quattro PRO S lze navíc snadno propojit pomocí kabelu (až 10 světel). K dispozici s neutrální bílou (4000 K) a teplou bílou (3000 K) barvou světla.

Varianty produktu:
Produkt existuje v barevných variantách Silver, Anthracite a White. Současně také dle barvy světla Neutral white a Warm white.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.