0

True Presence

První opravdový detektor lidské přítomnosti na světě. Už žádná zbytečná doba sledování, žádné zbytečné náklady na elektřinu. 100% spolehlivá detekce díky nejjemnějšímu vysokofrekvenčnímu měření prostředí. Detektor True Presence na ploše 64 m² spolehlivě detekuje přítomnost nebo nepřítomnost lidí - prostřednictvím fyzických mikropohybů způsobených lidskými vitálními funkcemi, jako jsou dýchání nahoře a dole na hrudi nebo v ramenou. Nový standard v automatizaci budov.


První skutečný prezenční hlásič.
True Presence® byl vyvinut jako první skutečný prezenční hlásič. Spolehlivě hlásí, zda se v místnosti nachází či nenachází nějaký člověk. Tím je poprvé také možné bezpečné rozpoznání nepřítomnosti lidí. S těmito informacemi lze spolehlivě a bez zpoždění spínat světlo a zabránit zbytečným nákladům na el. proud. Informace o skutečné přítomnosti či nepřítomnosti kromě toho nabízí mnoho dalších možností použití, které mají velký význam pro správu budov. Stanovuje nový standard v moderní automatizaci budov.

Varianty produktu:
Produkt existuje ve variantách KNX - Concealed wiring, COM1 - Surface wiring, COM1 - Concealed wiring, COM2 - Surface wiring, COM2 - Concealed wiring, BT IPD (Slave) - surface, BT IPD (Slave) - concealed, DALI-2 APC - surface, DALI-2 APC - concealed.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.