0

Spot Way Sensor Connect

S pohybovým senzorem a Bluetooth
Nadčasový vzhled. Rychle propojitelné. Elegantní otočný zemní reflektor (57 cm) s infračerveným senzorem 90° stylově a jasně ozáří příjezdové cesty, části zahrady apod. 520 lm teplého bílého světla o teplotě 3000 K. Pohodlné propojení, nastavení a ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace. Díky tomu je volba nastavení času a soumraku, časů zapnutí/vypnutí i seskupování světel hračkou. Součástí balení je síťová zástrčka (2,5 m) a žárovka.

Přelomové. Ve všech ohledech.
Na první pohled zaujme nekompromisně elegantní design. Při bližším pohledu však 57 cm vysoká řada pozemních reflektorů "Spot Way" s otočnou hlavou reflektoru zaujme také skvělými technickými detaily. Prezentuje se teplým bílým světlem 3000 K a světelným tokem 520 lm při nízké spotřebě 7 W. Osvětluje příjezdové cesty, přístupové body a další plochy. Příjezdové cesty, vjezdy a zahradní chodníky tak vždy září tím nejkrásnějším světlem, a to i za soumraku. Varianta Connect "Spot Way Sensor Connect" je založena na rádiovém standardu Bluetooth a umožňuje bezdrátové propojení do sítě a digitální nastavení a ovládání široké škály funkcí, jako jsou časové a soumrakové prahy nebo časy zapnutí a vypnutí. Tímto způsobem lze také pohodlně definovat skupiny svítidel. Pozemní reflektory řady "Spot Way" jsou vybaveny 2,5 m dlouhým síťovým kabelem a dodávají se včetně světelného zdroje (GU10 LED).Se soumrakovým spínačem.
Světelná stezka s wow efektem. Vynikající design se snoubí se sofistikovanou technologií v 57 cm vysokém modelu "Spot Way NightAutomatic". Svisle a vodorovně otočný pozemní reflektor dokonale osvětluje příjezdové cesty a přístupové chodníky výkonem 520 lm (7 W). Díky čidlu jasu se světlo rozsvítí za soumraku - a za svítání opět zhasne. Se síťovým kabelem o délce 2,5 m. Světelný zdroj (GU10 LED) je součástí dodávky.

Přelomové. Ve všech ohledech.
Na první pohled zaujme nekompromisně elegantní design. Při bližším pohledu však 57 cm vysoká řada pozemních reflektorů "Spot Way" s otočnou hlavou reflektoru zaujme také skvělými technickými detaily. Prezentuje se teplým bílým světlem 3000 K a světelným tokem 520 lm při nízké spotřebě 7 W. Osvětluje příjezdové cesty, přístupové body a další plochy. Příjezdové cesty, vjezdy a zahradní chodníky tak vždy září tím nejkrásnějším světlem, a to i za soumraku. Varianta Connect "Spot Way Sensor Connect" je založena na rádiovém standardu Bluetooth a umožňuje bezdrátové propojení do sítě a digitální nastavení a ovládání široké škály funkcí, jako jsou časové a soumrakové prahy nebo časy zapnutí a vypnutí. Tímto způsobem lze také pohodlně definovat skupiny svítidel. Pozemní reflektory řady "Spot Way" jsou vybaveny 2,5 m dlouhým síťovým kabelem a dodávají se včetně světelného zdroje (GU10 LED).Bez senzoru
Světelná stezka s wow efektem. Vynikající design se snoubí se sofistikovanou technologií v 57 cm vysokém modelu "Spot Way". Vertikálně a horizontálně otočný pozemní reflektor dokonale osvětluje příjezdové cesty a přístupové chodníky výkonem 520 lm (7 W). Se síťovým kabelem o délce 2,5 m. Světelný zdroj (GU10 LED) je součástí dodávky.

Přelomové. Ve všech ohledech.
Na první pohled zaujme nekompromisně elegantní design. Při bližším pohledu však 57 cm vysoká řada pozemních reflektorů "Spot Way" s otočnou hlavou reflektoru zaujme také skvělými technickými detaily. Prezentuje se teplým bílým světlem 3000 K a světelným tokem 520 lm při nízké spotřebě 7 W. Osvětluje příjezdové cesty, přístupové body a další plochy. Příjezdové cesty, vjezdy a zahradní chodníky tak vždy září tím nejkrásnějším světlem, a to i za soumraku. Varianta Connect "Spot Way Sensor Connect" je založena na rádiovém standardu Bluetooth a umožňuje bezdrátové propojení do sítě a digitální nastavení a ovládání široké škály funkcí, jako jsou časové a soumrakové prahy nebo časy zapnutí a vypnutí. Tímto způsobem lze také pohodlně definovat skupiny svítidel. Pozemní reflektory řady "Spot Way" jsou vybaveny 2,5 m dlouhým síťovým kabelem a dodávají se včetně světelného zdroje (GU10 LED).

Varianty produktu:
Produkt existuje ve variantách s pohybovým senzorem a Bluetooth , se soumrakovým spínačem a bez senzoru.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.