0

Spot ONE Sensor Connect

Se senzorem a Bluetooth
Inteligentní a pohodlné. Moderní otočný nástěnný LED reflektor ONE Sensor Connect s 90° infračerveným detektorem pohybu (dosah 10 m). Lze jej okamžitě připojit k síti přes Bluetooth a nastavit pomocí bezplatné aplikace: práh soumraku (2-2000 luxů), nastavení času (5 s - 60 min), časy zapnutí a vypnutí, pohodlné vytváření skupin svítidel. 520 lm při 7 W. Obsahuje vyměnitelnou žárovku LED GU-10.

Dokonalá detekce. Cílené osvětlení.
Série reflektorů "Spot ONE" boduje puristickým designem a působí stylově. Robustní hlavy reflektorů lze otáčet horizontálně (180°) i vertikálně (90°), lze je snadno nastavit podle potřeby a díky světelnému toku 520 lm a teplé bílé barvě 3000 K poskytují dokonalé osvětlení celého domu. Atraktivní řada reflektorů je k dispozici ve třech verzích: v klasické verzi se senzorem "Spot ONE Sensor" s infračerveným detektorem pohybu s detekcí 90° a dosahem 10 m. Ve variantě "Spot ONE Sensor Connect", která je vybavena identickým senzorem, ale navíc umožňuje pohodlné a bezdrátové nastavení, propojení do sítě a ovládání funkcí prostřednictvím Bluetooth a aplikace. Stejně jako model "Spot ONE" bez senzoru. Vyměnitelná žárovka LED GU-10 je v každém případě součástí dodávky.Se senzorem
Zušlechtění stěn ve špičkové formě. Otočný senzorový LED nástěnný bodový senzor ONE Sensor v čistě střiženém designu a se světelným výkonem 520 lm při 7 W. Infračervený detektor pohybu 90° s dosahem až 10 m. Nastavitelný čas a práh soumraku. Několik svítidel lze propojit kabelem. Obsahuje vyměnitelnou žárovku LED GU-10.

Dokonalá detekce. Cílené osvětlení.
Série reflektorů "Spot ONE" boduje puristickým designem a působí stylově. Robustní hlavy reflektorů lze otáčet horizontálně (180°) i vertikálně (90°), lze je snadno nastavit podle potřeby a díky světelnému toku 520 lm a teplé bílé barvě 3000 K poskytují dokonalé osvětlení celého domu. Atraktivní řada reflektorů je k dispozici ve třech verzích: v klasické verzi se senzorem "Spot ONE Sensor" s infračerveným detektorem pohybu s detekcí 90° a dosahem 10 m. Ve variantě "Spot ONE Sensor Connect", která je vybavena identickým senzorem, ale navíc umožňuje pohodlné a bezdrátové nastavení, propojení do sítě a ovládání funkcí prostřednictvím Bluetooth a aplikace. Stejně jako model "Spot ONE" bez senzoru. Vyměnitelná žárovka LED GU-10 je v každém případě součástí dodávky.Bez senzoru
V centru pozornosti! Puristické otočné nástěnné bodové svítidlo LED ONE v hliníkovém provedení působí nadčasově a esteticky a umožňuje selektivní osvětlení celé budovy. Lze jej propojit kabelem s hlavní verzí "Spot ONE Sensor" nebo jednoduše použít samostatně jako samostatné světelné řešení. Světelný výkon 520 lm při spotřebě pouhých 7 W. Včetně žárovky (GU-10-LED).

Dokonalá detekce. Cílené osvětlení.
Série reflektorů "Spot ONE" boduje puristickým designem a působí stylově. Robustní hlavy reflektorů lze otáčet horizontálně (180°) i vertikálně (90°), lze je snadno nastavit podle potřeby a díky světelnému toku 520 lm a teplé bílé barvě 3000 K poskytují dokonalé osvětlení celého domu. Atraktivní řada reflektorů je k dispozici ve třech verzích: v klasické verzi se senzorem "Spot ONE Sensor" s infračerveným detektorem pohybu s detekcí 90° a dosahem 10 m. Ve variantě "Spot ONE Sensor Connect", která je vybavena identickým senzorem, ale navíc umožňuje pohodlné a bezdrátové nastavení, propojení do sítě a ovládání funkcí prostřednictvím Bluetooth a aplikace. Stejně jako model "Spot ONE" bez senzoru. Vyměnitelná žárovka LED GU-10 je v každém případě součástí dodávky.

Varianty produktu:
Produkt existuje ve variantách se senzorem a Bluetooth , se senzorem a bez senzoru.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.