0

Spot Garden Sensor Connect

Se senzorem a Bluetooth
Propojený zážitek ze zahrady. Bodový zahradní reflektor Sensor Connect s infračerveným senzorem 90° se jednoduše zasune do země a lze jej flexibilně používat v okolí domu. LED reflektor lze pohodlně nastavit, připojit k síti a ovládat pomocí aplikace Bluetooth. Zapínání a vypínání, nastavení soumraku a času, stejně jako vytváření skupin svítidel - to vše není problém. 520 lm, 7 W, 3000 K. Včetně 2,5m síťové zástrčky a LED žárovky GU10.

Maximální flexibilita. Po celé zahradě.
Ideální řešení osvětlení zelených ploch kolem domu. Pozemní reflektor řady "Spot Garden" v elegantním moderním designu se jednoduše zasune do země - a to je vše. Během chvilky můžete nastavit bodové světelné akcenty a elegantně a efektivně osvětlit tmavá místa. K dispozici jako "Spot Garden NightAutomatic" se senzorem úrovně osvětlení, jako model "Spot Garden" bez senzoru a jako "Spot Garden Sensor Connect" s inovativním infračerveným senzorem (90° detekce) s dosahem 10 m. Verze Connect umožňuje také pohodlné a bezdrátové propojení několika spotů prostřednictvím Bluetooth. Nastavení a ovládání funkcí lze pohodlně provádět také prostřednictvím aplikace. Nastavení času a soumraku, časy zapnutí a vypnutí i skupiny svítidel lze naprogramovat během chvilky. Se síťovou zástrčkou (délka kabelu 2,5 m). Osvětlovací těleso (GU10 LED) je součástí dodávky.Se soumrakovým spínačem
Zapichovací světlo pro zahradu. "Spot Garden NightAutomatic" krásně osvětluje zelené plochy a květinové záhony kolem domu. Atraktivní a praktický LED reflektor s automatickou regulací při soumraku nabízí světelný tok 520 lm při úsporném příkonu 7 W a lze jej vertikálně natáčet až o 90°. Snímač jasu automaticky zapne světlo za soumraku a ráno ho zase vypne. Síťový kabel (2,5 m) a žárovka jsou součástí dodávky.

Maximální flexibilita. Po celé zahradě.
Ideální řešení osvětlení zelených ploch kolem domu. Pozemní reflektor řady "Spot Garden" v elegantním moderním designu se jednoduše zasune do země - a to je vše. Během chvilky můžete nastavit bodové světelné akcenty a elegantně a efektivně osvětlit tmavá místa. K dispozici jako "Spot Garden NightAutomatic" se senzorem úrovně osvětlení, jako model "Spot Garden" bez senzoru a jako "Spot Garden Sensor Connect" s inovativním infračerveným senzorem (90° detekce) s dosahem 10 m. Verze Connect umožňuje také pohodlné a bezdrátové propojení několika spotů prostřednictvím Bluetooth. Nastavení a ovládání funkcí lze pohodlně provádět také prostřednictvím aplikace. Nastavení času a soumraku, časy zapnutí a vypnutí i skupiny svítidel lze naprogramovat během chvilky. Se síťovou zástrčkou (délka kabelu 2,5 m). Osvětlovací těleso (GU10 LED) je součástí dodávky.Bez senzoru
Zapichovací světlo pro zahradu. "Spot Garden" důmyslně staví zelené plochy a záhony kolem domu do správného světla. Tvarovaný a praktický LED reflektor nabízí světelný tok 520 lm při úsporném příkonu 7 W a lze jej vertikálně otáčet až o 90°. Síťový kabel (2,5 m) a žárovka jsou součástí dodávky.

Maximální flexibilita. Po celé zahradě.
Ideální řešení osvětlení zelených ploch kolem domu. Zemní reflektor řady "Spot Garden" v elegantním moderním designu se jednoduše zasune do země - a to je vše. Během chvilky můžete nastavit bodové světelné akcenty a elegantně a efektivně osvětlit tmavá místa. K dispozici jako "Spot Garden NightAutomatic" se senzorem úrovně osvětlení, jako model "Spot Garden" bez senzoru a jako "Spot Garden Sensor Connect" s inovativním infračerveným senzorem (90° detekce) s dosahem 10 m. Verze Connect umožňuje také pohodlné a bezdrátové propojení několika spotů prostřednictvím Bluetooth. Nastavení a ovládání funkcí lze pohodlně provádět také prostřednictvím aplikace. Nastavení času a soumraku, časy zapnutí a vypnutí i skupiny svítidel lze naprogramovat během chvilky. Se síťovou zástrčkou (délka kabelu 2,5 m). Osvětlovací těleso (GU10 LED) je součástí dodávky.

Varianty produktu:
Produkt existuje ve variantách se senzorem a Bluetooth , se soumrakovým spínačem a bez senzoru.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.