0

Spot DUO Sensor Connect

Se senzorem
Výkonné duo jasných LED svítidel. Nástěnný reflektor DUO Senzor se dvěma otočnými hlavami reflektoru (180° horizontálně, 90° vertikálně), každá s infračerveným senzorem 90° (dosah 10 m). 2x 520 lm při výkonu 2x 7 W pro optimální osvětlení celého domu. S časovým nastavením (8 s - 35 min) a nastavením soumraku (2-1000 luxů). Několik svítidel lze propojit kabelem. Součástí balení jsou 2x žárovky LED GU-10.

Skvělý design. Skvělý výkon.
Série nástěnných reflektorů "Spot DUO" vypadá dvojnásob dobře. Jednak díky svému nezaměnitelně čistému designu. Na druhou stranu díky silnému světelnému výkonu 2x 520 lm při spotřebě pouhých 2x 7 W. Jednotlivé LED reflektory lze otáčet o 180° horizontálně a 90° vertikálně. Pro cílené bodové osvětlení různých míst v domě. Obě dostupné verze - "Spot DUO Sensor" i "Spot DUO Sensor Connect" - jsou vybaveny vždy dvěma inteligentními infračervenými senzory s úhlem záběru 90°, které spolehlivě spínají s dosahem až 10 m. Časové a soumrakové prahové hodnoty jsou nastavitelné pro obě verze. Verzi Connect založenou na technologii Bluetooth lze bezdrátově připojit k síti, nastavit a ovládat pomocí aplikace. Vytváření skupin a pojmenovávání svítidel se také pohodlně provádí prostřednictvím aplikace. Vyměnitelné světelné zdroje jsou součástí dodávky.Se senzorem a Bluetooth
Vynikající design. Inteligentní technologie. LED reflektor se dvěma samostatně otočnými hlavami o 180° horizontálně a 90° vertikálně (2x 520 lm). Venkovní reflektor svítí teplou bílou barvou 3000 K, je bezdrátově propojitelný přes Bluetooth a nastavitelný a ovladatelný pomocí bezplatné aplikace (soumrakový senzor, čas, současné zapínání skupin světel). Dva 90° infračervené detektory pohybu dvojitého reflektoru spolehlivě kontrolují okolí. Vyměnitelný světelný zdroj a montážní příslušenství jsou součástí dodávky.

Skvělý design. Skvělý výkon.
Série nástěnných reflektorů "Spot DUO" vypadá dvojnásob dobře. Jednak díky svému nezaměnitelně čistému designu. Na druhou stranu díky silnému světelnému výkonu 2x 520 lm při spotřebě pouhých 2x 7 W. Jednotlivé LED reflektory lze otáčet o 180° horizontálně a 90° vertikálně. Pro cílené bodové osvětlení různých míst v domě. Obě dostupné verze - "Spot DUO Sensor" i "Spot DUO Sensor Connect" - jsou vybaveny vždy dvěma inteligentními infračervenými senzory s úhlem záběru 90°, které spolehlivě spínají s dosahem až 10 m. Časové a soumrakové prahové hodnoty jsou nastavitelné pro obě verze. Verzi Connect založenou na technologii Bluetooth lze bezdrátově připojit k síti, nastavit a ovládat pomocí aplikace. Vytváření skupin a pojmenovávání svítidel se také pohodlně provádí prostřednictvím aplikace. Vyměnitelné světelné zdroje jsou součástí dodávky.

Varianty produktu:
Produkt existuje ve variantách se senzorem a se senzorem a Bluetooth.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.