0

RS PRO LED S2

Nejchytřejší lampa na světě. Vysokofrekvenční senzorové světlo RS PRO LED S2, ideální pro kancelářské chodby, průchody, toalety, schodiště, včetně rádiového zasíťování s RS PRO LED S1 a S2, 26 W LED / 1950 lm, skleněné stínítko, 3000 K, 360 ° detekce, dosah 1 - 8 m, základní funkce světla, režim přítomnosti a funkce sousedních skupin.


Inteligence na zeď nebo strop.
Spolehlivé světlo na schodiště a chodby, na stěny i stropy. S vysokofrekvenčním senzorem a technologií LED. Stejný design jako RS PRO LED S1, pouze s větším průměrem. A s ještě výkonnějším 26W LED osvětlovacím systémem STEINEL. RS PRO LED S2 navíc není v žádném případě horší než RS PRO LED S1. To znamená: Pohodlné nastavení pomocí Smart Remote, díky režimu přítomnosti už nenastane žádné nechtěné vypínání, předbíhající světlo díky funkci sousedních skupin, LED Active Thermo Control, vysokofrekvenční technologie senzorů, rádiové propojení atd.

Varianty produktu:
Produkt existuje ve variantách Glass Neutral white , Glass Warm white, PC Neutral white , PC Warm white, PMMA Neutral white a PMMA Warm white.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.