0

RS PRO LED P2

Kulatá klasika. Dokonalý tvar. Dokonalá účinnost. Dokonalé vnitřní světlo se senzorem. RS PRO LED P2 se perfektně hodí do chodeb, průchodů a na schodiště. Kombinuje nadčasový design a snadnou instalaci s průkopnickou technologií a maximální efektivitou. Kabelem lze navzájem propojit až deset světel. Výkon: 16 W s 1730 lm, 3000 K.


Správné světlo na správném místě.
V interiérech jsou dnes požadována řešení osvětlení, která nabízejí nejen nejvyšší úroveň komfortu a inteligentní technologie, ale i harmonicky zapadají do příslušného designu interiéru. S řadou RS PRO LED P jsme našli perfektní odpověď. Nadčasový design a snadná instalace na zeď nebo strop v kombinaci s technologií budoucnosti a maximální efektivitou. Protože neviditelný 360 ° vysokofrekvenční senzor a 16W LED světelný systém jsou vždy spolehlivé, je senzorové světlo skutečným přínosem pro každou budovu z estetického i ekonomického hlediska. Nové mechanické verze lampy lze snadno a rychle propojit pomocí kabelu.

Varianty produktu:
Produkt existuje ve variantách Warm white , Neutral white, Emergency light - Warm white a Emergency - light - Neutral white .

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.