0

IS 345 MX Highbay

EAN 4007841010522

Dohled na nejvyšší úrovni. Infračervený detektor pohybu IS 345 MX Highbay pro vnitřní prostředí, ideální pro velké výšky do skladů, skladů s vysokými regály, strojních hal, expedičních a čekacích prostor. Instalační výška až 14 m, detekční pole 30 x 4 m (radiální), velký připojovací prostor pro snadnou instalaci, silné relé pro vysokou spínací schopnost. K dispozici je hranatý design v povrchové a zapuštěné verzi.


Specialista pro vysokoregálové sklady. A nejvyšší kvalita monitorování.
Vysokoregálové sklady mají často úzké chodby a velmi vysoké stropy. Příliš vysoké pro většinu senzorů. V programu máme vhodné řešení: Infračervený hlásič pohybu IS 345 MX Highbay byl vyvinut speciálně pro montážní výšky až 14 metrů a pro přesnou detekci mezi úzkými regálovými uličkami. Tam nahoře doslova zaručuje nejvyšší úroveň kvality monitorování. V budoucnu můžete s jistotou myslet na senzory ve větším měřítku! K dispozici jako verze pro povrchovou nebo zápustnou montáž a samozřejmě je kompatibilní s běžnými rozhraními.

Varianty produktu:
COM1 - surface square, DALI-2 IPD - surface square, DALI-2 APC - surface square, PF - surface square, KNX - surface square.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.