0

IS 3360

Výš, dál, rychleji! Infračervený detektor pohybu IS 3360 pro venkovní i vnitřní použití, ideální pro monitorování vysokých místností a velkých ploch, jako jsou vícepodlažní parkoviště, podzemní garáže, instalační výška až 4 m, 360 ° detekční úhel, dosah až 20 m (tangenciální), velký připojovací prostor pro snadnou instalaci, silné relé pro vysokou spínací kapacitu. K dispozici v kulatých a hranatých verzích pro povrchovou a zapuštěnou montáž.


Všesměrový a s dalekým dosahem.
Velké prostory, parkoviště a haly s výškou stropu až 4 m zřídka nabízí obvyklé možnosti instalace. Proto jsou v tomto prostředí zapotřebí hlásiče pohybu s maximálním dosahem. Tak jako IS 3360. Tangenciálně zaznamenává pohyb kolem dokola v dosahu 20 metrů. A to u montážní výšky až 4 metry. Zkrátka: Jeden senzor IS 3360 pokryje plochu o velikosti více než 1 000 m²! Infračervená technologie STEINEL plní to, co slibuje.

Varianty produktu:
Produkt existuje v barevných variantách white a black.

COM1 - surface round, COM1 - surface square, COM1 - concealed round, COM1 - concealed square, DALI-2 APC - surface round, DALI-2 APC - surface square, DALI-2 APC - concealed round, DALI-2 APC - concealed square, PF - surface round, PF - surface square, PF - concealed round, PF - concealed square, KNX - surface round, KNX - surface square, KNX - concealed round, KNX - concealed square, DALI-2 IPD - surface round, DALI-2 IPD - surface square, DALI-2 IPD - concealed round, DALI-2 IPD - concealed square.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.