0

IS 3180

Pro velké plochy! Infračervený detektor pohybu IS 3180 pro venkovní i vnitřní použití, ideální pro monitorování velkých ploch, ideální 2 m instalační výška, 180 ° detekční úhel, nastavení rozsahu max. 20 m nebo max. 8 m (tangenciální), velký připojovací prostor pro snadnou instalaci, silné relé pro vysokou spínací schopnost.


Silný výkon pro průmysl a obchod. 100% účinnost až na 500 m².
Tyto senzory jsou přesně to pravé, jakmile jde o ochranu a bezpečnost v průmyslových a komerčních objektech. Monitorovací zařízení, která se při každém pohybu okamžitě zapnou, jsou tu velmi důležitá. IS 3180 je přesně to pravé pro tuto příležitost. Stupeň krytí IP 54 mu poskytuje spolehlivou ochranu takřka kdekoliv. Díky špičkovým komponentům, jako jsou dva přesné pyroelektrické senzory a multičočka, kterou lze modulárně instalovat, snadno kontroluje plochu o velikosti až 500 m². Senzor s montáží na omítku, který kombinuje vše, co je důležité pro montéry a osoby odpovědné za bezpečnost.

Varianty produktu:
COM1 - surface square, COM1 - concealed square, KNX - surface square, KNX - concealed square, DALI-2 IPD surface square, DALI-2 IPD concealed square, DALI-2 APC surface square, DALI-2 APC concealed square, PF surface square, PF concealed square.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.