0

IR Quattro HD

Infračervený detektor přítomnosti Presence Control PRO IR Quattro HD KNX pro vnitřní použití, ideální pro střední a velké kanceláře, konferenční a zasedací místnosti, učebny a přednáškové sály, sportovní haly a sklady, instalační výška až 10 m, s digitálním sběrnicovým rozhraním pro ovládání 4 světelných kanálů a HVAC, 4800 spínacích zón pro nejvyšší kvalitu detekce, 64 m² oblast skutečné přítomnosti, čtvercová detekce, mechanicky nastavitelné.


Zavěšený na stropě.
Pokud jde o inteligentní automatizaci budov, jsou zapotřebí detektory přítomnosti s extrémně přesnou detekcí. IR Quattro HD nenechává žádné otázky nezodpovězené: 4800 spínacích zón ve čtvercové oblasti přítomnosti 64 m² - která je mechanicky škálovatelná bez ztráty kvality - prakticky úplně eliminuje nesprávné spínání nebo slepá místa. Jedná se o kvalitu s vysokým rozlišením ve své nejčistší podobě a splněný sen pro architekty, stavitele i uživatele.

Varianty produktu:
COM1 - Surface wiring, COM1 - Concealed wiring, COM2 - Concealed wiring, KNX - Concealed wiring, DALI-2 Input Device, DALI-2 APC - concealed.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.