0

HF 3360

Vysokofrekvenční detektor pohybu. Nic ho nemůže zastavit. Vysokofrekvenční detektor pohybu HF 3360, ideální pro chodby v suterénu, schodiště, parkovací garáže, instalační výška 2,8 m, 360 ° detekce, dosah 1 - 8 m (radiální), teplotně nezávislá detekce, technologie VF senzoru proniká i do skla, dřeva a lehkých stěn. K dispozici v kulatých a hranatých verzích pro povrchovou a zapuštěnou montáž.


Zachytí jednoduše všechno.
Velmi rychle, i přes 2 poschodí. Právě v oblastech, které mohou představovat problém pro infračervené senzory závislé na teplotě, je perfektní alternativou vysokofrekvenční technologie. HF 3360 je proto ideální, pokud chcete automatizovat spínání světla v šikmých suterénních chodbách, schodištích a parkovacích garážích. Přesně a bezpečně zachytí nejmenší pohyby, a tím zajistí perfektní automatické řízení osvětlení – dokonce i na schodišti přes 2 poschodí. HF 3360 je ideální i pro všechny vstupní oblasti, neboť světlo se rozsvítí už tehdy, když senzor zachytí otevírající se dveře. Je k dostání jako varianta na omítku nebo pod omítku a samozřejmě je kompatibilní s běžnými rozhraními.

Varianty produktu:
DALI-2 APC - concealed, sq., DALI-2 APC - concealed, rd., DALI-2 APC - surface sq., DALI-2 APC - surface rd., DALI-2 IPD - surface, sq., DALI-2 IPD - surface, rd., DALI-2 IPD - concealed, sq., DALI-2 IPD - concealed, rd., COM1 - surface sq., COM1 - surface rd., COM1 - concealed sq., COM1 - concealed rd., PF - surface sq., PF - surface rd., PF - concealed sq., PF - concealed rd., KNX - surface sq., KNX - surface rd., KNX - concealed sq., KNX - concealed rd.,

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.