0

Hallway white

Chytřejší senzor pro chodby ví víc. Hallway určuje směr pohybu a ví, zda přicházíte nebo odcházíte. Rozpoznává také, jestli se lidé nacházejí vpravo nebo vlevo. Dokonalá radiální detekce až do 25 m je ideální pro dlouhé chodby a průchody. Rozsah nastavitelný v obou směrech. Současný design True Presence®. Vybaveno technologií Bluetooth. Rozhraní pro COM1, COM2, DALI-2 APC, DALI-2 IPD, KNX, IP a BT IPD (mechanický).


Specialista pro dlouhé chodby a průchody.
Lepší senzor pro dlouhé chodby ví víc. Směr pohybu (přicházející / odcházející) a dokonce i to, zda se někdo nachází vpravo nebo vlevo. A to s dosahem detekce 25 m. Jeho rozsah lze samozřejmě upravit v obou směrech. Celkem nabízí více informací než jakýkoli jiný průchodový senzor předtím. Hallway je vybaven technologií Bluetooth pro pohodlné nastavení a připojení k síti. Přizpůsoben v designu, je důležitým členem rodiny True Presence®.

Varianty produktu:
COM1 - Surface wiring, COM1 - Concealed Wiring, COM2 - Surface wiring, COM2 - Concealed Wiring, KNX - Surface wiring, KNX - Concealed Wiring, DALI-2 Input Device - surface, DALI-2 Input Device - concealed, BT IPD (Slave) - surface, BT IPD (Slave) - concealed.

Více informací:
Produkt na steinel.de zde.
Obchodní oddělení zde.